banner

Rok szkolny 2017/2018

Kornelia Dysy - II miejsce w "Gminnym Konkursie Recytatorskim dla Przedszkolaków", kategoria: grupa starsza

Urszula Mizgała - wyróżnienie w "Gminnym Konkursie Recytatorskim dla Przedszkolaków", kategoria: grupa starsza

Roksana Słabosz - I miejsce w "Gminnym Konkursie Recytatorskim", kategoria kl. IV-VI, zakwalifikowała się do powiatu

Wiktoria Słabosz - wyróżnienie w "Gminnym Konkursie Recytatorskim", kategoria kl. IV-VI

Wiktoria Gosek - wyróżnienie w "Gminnym Konkursie Recytatorskim", kategoria kl. I-III

Patrycja Stodółkiewicz - I miejsce w powiatowym konkursie ortograficznym "Ortografia na co dzień i od święta" , kategoria kl. V-VII

Marcelina Cesarz - II miejsce w powiatowym konkursie ortograficznym "Ortografia na co dzień i od święta" , kategoria kl. V-VII

Diana Koza - zakwalifikowała się do powiatowego konkursu "Nasz Talent", kategoria kl. I-III

Julia Tosiek - zakwalifikowała się do powiatowego konkursu "Nasz Talent", kategoria kl. IV-VI

Koło Regionalne - I miejsce w "IV Gminnym i IX Parafialnym Konkursie Palm Wielkanocnych"

Klasy IV-V - II miejsce w "IV Gminnym i IX Parafialnym Konkursie Palm Wielkanocnych"

Klasa VI - II miejsce w "IV Gminnym i IX Parafialnym Konkursie Palm Wielkanocnych"

Klasa I - III miejsce w "IV Gminnym i IX Parafialnym Konkursie Palm Wielkanocnych"

Klasy II-III - III miejsce w "IV Gminnym i IX Parafialnym Konkursie Palm Wielkanocnych"

Oddział przedszkolny "KUBUSIE"- wyróżnienie w "IV Gminnym i IX Parafialnym Konkursie Palm Wielkanocnych"

Oddział przedszkolny "O"- wyróżnienie w "IV Gminnym i IX Parafialnym Konkursie Palm Wielkanocnych"

Klasa VII - wyróżnienie w "IV Gminnym i IX Parafialnym Konkursie Palm Wielkanocnych"

Patrycja Stodółkiewicz - zakwalifikowała się do etapu powiatowego "Regionalnego Konkursu z Języka Polskiego"

Patrycja Stodółkiewicz - zakwalifikowała się do etapu powiatowego "Regionalnego Konkursu z Języka Angielskiego"

Patrycja Stodółkiewicz - zakwalifikowała się do etapu powiatowego "Regionalnego Konkursu z Przyrody"

Daria Lamch - zakwalifikowała się do etapu powiatowego "Regionalnego Konkursu z Przyrody"

Damian Sobierajski - zakwalifikował się do etapu powiatowego "Regionalnego Konkursu z Przyrody"

Maja Lamch - zakwalifikowała się do etapu powiatowego "Regionalnego Konkursu z Matematyki"

Patrycja Stodółkiewicz - zakwalifikowała się do etapu powiatowego "Regionalnego Konkursu z Historii"

Daria Lamch - zakwalifikowała się do etapu powiatowego "Regionalnego Konkursu z Historii"

Patrycja Stodółkiewicz - I miejsce w konkursie historycznym "Polscy Bohaterowie - Żołnierze Wyklęci", etap powiatowy

Julia Tosiek - I miejsce w "Gminnym Przeglądzie Kolęd", kategoria kl. IV-VI

Roksana Słabosz - III miejsce w "Gminnym Przeglądzie Kolęd", kategoria kl. IV-VI

Diana Koza - II miejsce w "Gminnym Przeglądzie Kolęd", kategoria kl. I-III

Julia Samborska - III miejsce w "Gminnym Przeglądzie Kolęd", kategoria przedszkole

Maja Lamch - II miejsce w "XXIII Konkursie Wiedzy Biblijnej", etap rejonowy, zakwalifikowała się do etapu diecezjalnego

Klasa III - II miejsce w "Gminnym Turnieju Piłkarskim w Niegowie", kategoria kl. II-III

Klasa VI-VII - III miejsce w "Gminnym Turnieju Piłkarskim w Niegowie", kategoria kl. VI-VII

Klasa IV-V - V miejsce w "Gminnym Turnieju Piłkarskim w Niegowie", kategoria kl. IV-V

Patrycja Stodółkiewicz - laureatka "VIII Regionalnego Konkursu Ortograficznego"


Rok szkolny 2016/2017

Julia Samborska - III miejsce w "Jurajskim Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej Gminy Niegowa",kategoria przedszkole

Patrycja Stodółkiewicz - laureatka "Jurajskiego Konkursu z Języka Polskiego"

Julia Samborska - wyróżnienie w "V Festiwalu Artystycznym Dzieci i Młodzieży Gminy Lelów i gmin sąsiednych", kategoria przedszkole

Izabela Lamch - I miejsce w II Powiatowym Konkursie Ekologicznym "Wiersz i piosenka ekologiczna"

Julia Tosiek - III miejsce w I Powiatowym Festiwalu "Nasz Talent"

Joanna Jastrząb - I miejsce w "Gminnym Konkursie Recytatorskim dla Przedszkolaków"

Urszula Mizgała - II miejsce w "Gminnym Konkursie Recytatorskim dla Przedszkolaków"

Kornelia Dysy - wyróznienie w "Gminnym Konkursie Recytatorskim dla Przedszkolaków"

Diana Koza - wyróznienie w "Gminnym Konkursie Recytatorskim dla Przedszkolaków"

Wiktoria Słabosz - I miejsce w kategorii kl. IV-VI w "Gminnym Konkursie Recytatorskim"

Roksana Słabosz - wyróżnienie w kategorii kl. IV-VI w "Gminnym Konkursie Recytatorskim"

Wiktoria Gosek - wyróżnienie w kategorii kl. I-III w "Gminnym Konkursie Recytatorskim"

Amelia Cesarz - wyróżnienie w kategorii kl. I-III w "Gminnym Konkursie Recytatorskim"

Klasa VI - I miejsce w "III Gminnym i VIII Parafialnym Konkursie Palm Wielkanocnych", kategoria kl. IV-VI

Klasa V - II miejsce w "III Gminnym i VIII Parafialnym Konkursie Palm Wielkanocnych", kategoria kl. IV-VI

Klasa II - I miejsce w "III Gminnym i VIII Parafialnym Konkursie Palm Wielkanocnych", kategoria kl. I-III

Klasa III - II miejsce w "III Gminnym i VIII Parafialnym Konkursie Palm Wielkanocnych", kategoria kl. I-III

Oddział przedszkolny "O" - I miejsce w "III Gminnym i VIII Parafialnym Konkursie Palm Wielkanocnych", kategoria przedszkole

Oddział przedszkolny "KUBUSIE" - II miejsce w "III Gminnym i VIII Parafialnym Konkursie Palm Wielkanocnych", kategoria przedszkole

Julia Tosiek - zakwalifikowała się do powiatowego konkursu "Nasz Talent"

Patrycja Stodółkiewicz - zakwalifikowała się do etapu powiatowego "Jurajskiego Konkursu z Języka Angielskiego"

Patrycja Stodółkiewicz - zakwalifikowała się do etapu powiatowego "Jurajskiego Konkursu z Języka Polskiego"

Anna Nocuń - I miejsce w kategorii kl. IV-VI w "Gminnym Przeglądzie Kolęd"

Julia Samborska - II miejsce w kategorii przedszkole w "Gminnym Przeglądzie Kolęd"

Diana Koza - III miejsce w kategorii przedszkole w "Gminnym Przeglądzie Kolęd"

Bartosz Kawecki - III miejsce w kategorii kl. I-III w "Gminnym Przeglądzie Kolęd"

Izabela Lamch - III miejsce w kategorii kl. I-III w "Gminnym Przeglądzie Kolęd"

Lena Tylkowska - wyróżnienie w konkursie plastycznym "Tajemnice Świąt Bożego Narodzenia", eliminacje ogólnopolskie

Urszula Mizgała - II miejsce w konkursie recytatorskim "Recytujemy wiersze Izy Skabek", eliminacje powiatowe

Kornelia Dysy - wyróznienie w konkursie recytatorskim "Recytujemy wiersze Izy Skabek", eliminacje powiatowe

Diana Koza - wyróznienie w konkursie recytatorskim "Recytujemy wiersze Izy Skabek", eliminacje powiatowe

Wiktoria Gosek - wyróznienie w konkursie recytatorskim "Recytujemy wiersze Izy Skabek", eliminacje powiatowe

Amelia Cesarz - wyróznienie w konkursie recytatorskim "Recytujemy wiersze Izy Skabek", eliminacje powiatowe

Julia Tosiek - wyróznienie w konkursie recytatorskim "Recytujemy wiersze Izy Skabek", eliminacje powiatowe

Izabela Lamch - wyróznienie w konkursie recytatorskim "Recytujemy wiersze Izy Skabek", eliminacje powiatowe

Marlena Lamch - wyróznienie w konkursie recytatorskim "Recytujemy wiersze Izy Skabek", eliminacje powiatowe

Patrycja Stodółkiewicz - wyróżnienie w konkursie "Ja i mój ulubiony bohater literacki. Wakacyjna przygoda", eliminacje powiatowe

Anna Nocuń - wyróżnienie w konkursie plastycznym "Jak wyobrażam sobie chrzest Polski"

Daria Lamch - zakwalifikowała się do II etapu "XXII Konkursu Wiedzy Biblijnej z Ewangelii"

Anna Nocuń - zakwalifikowała się do II etapu "XXII Konkursu Wiedzy Biblijnej z Ewangelii"

Damian Sobierajski - zakwalifikował się do II etapu "XXII Konkursu Wiedzy Biblijnej z Ewangelii"

Klasy V-VI (chłopcy) - III miejsce w "Turnieju Piłki Nożnej dla Szkół Podstawowych", eliminacje gminne


Rok szkolny 2015/2016

Anna Nocuń - II miejsce w kategorii kl. IV-VI w "XXII Jurajskim Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej Gminy Niegowa"

Laura Mesjasz - III miejsce w kategorii kl. IV-VI w "XXII Jurajskim Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej Gminy Niegowa"

Julia Samborska - wyróżnienie w kategorii przedszkole w "XXII Jurajskim Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej Gminy Niegowa"

Kornelia Dysy - wyróżnienie w kategorii kl. 0-III w etapie wojewódzkim VI Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Bezpiecznie na wsi. Niebezpieczne atrakcje w wakacje"

Julia Samborska - wyróżnienie w kategorii przedszkole w "IV Festiwalu Artystycznym Dzieci i Młodzieży Gminy Lelów i gmin sąsiednych"

Kornelia Kaim - wyróżnienie w kategorii przedszkole w "IV Festiwalu Artystycznym Dzieci i Młodzieży Gminy Lelów i gmin sąsiednych"

Zuzanna Koperkiewicz - wyróżnienie w kategorii przedszkole w "IV Festiwalu Artystycznym Dzieci i Młodzieży Gminy Lelów i gmin sąsiednych"

Laura Mesjasz - zakwalifikowała się do etapu powiatowego "Jurajskiego Konkursu z Języka Polskiego"

Laura Mesjasz - zakwalifikowała się do etapu powiatowego "Jurajskiego Konkursu z Języka Angielskiego"

Marcelina Cesarz - zakwalifikowała się do etapu powiatowego "Jurajskiego Konkursu z Języka Angielskiego"

Damian Sobierajski - zakwalifikował się do etapu powiatowego "Jurajskiego Konkursu z Przyrody"

Kornelia Dysy - wyróżnienie w kategorii przedszkole w "Gminnym Konkursie Recytatorskim"

Karolina Magiera - II miejsce w kategorii kl. IV-VI w "Gminnym Konkursie Recytatorskim"

Oddział przedszkolny "KUBUSIE" - I miejsce w "II Gminnym i VII Parafialnym Konkursie Palm Wielkanocnych", kategoria przedszkole

Oddział przedszkolny "O" 6-latki - II miejsce w "II Gminnym i VII Parafialnym Konkursie Palm Wielkanocnych", kategoria przedszkole

Klasa I - I miejsce w "II Gminnym i VII Parafialnym Konkursie Palm Wielkanocnych", kategoria kl. I-III

Klasa II - II miejsce w "II Gminnym i VII Parafialnym Konkursie Palm Wielkanocnych", kategoria kl. I-III

Klasa III - III miejsce w "II Gminnym i VII Parafialnym Konkursie Palm Wielkanocnych", kategoria kl. I-III

Klasa IV - I miejsce w "II Gminnym i VII Parafialnym Konkursie Palm Wielkanocnych", kategoria kl. IV-VI

Klasa VI - II miejsce w "II Gminnym i VII Parafialnym Konkursie Palm Wielkanocnych", kategoria kl. IV-VI

Klasa V - III miejsce w "II Gminnym i VII Parafialnym Konkursie Palm Wielkanocnych", kategoria kl. IV-VI

Marcel Kot - III miejsce w kategorii przedszkole w "Gminnym Przeglądzie Kolęd"

Laura Mesjasz - II miejsce w kategorii kl. IV-VI w "Gminnym Przeglądzie Kolęd"


Rok szkolny 2014/2015

Klasy IV i VI - I miejsce w "I Gminnym i VI Parafialnym Konkursie Palm Wielkanocnych", (palma do 5 metrów)

Klasy I-III - I miejsce w "I Gminnym i VI Parafialnym Konkursie Palm Wielkanocnych", (palma do 5 metrów)

Klasa V - II miejsce w "I Gminnym i VI Parafialnym Konkursie Palm Wielkanocnych", (palma do 5 metrów)

Eryk Tylkowski - I miejsce na etapie szkolnym w "Konkursie Tenisa Stołowego", zakwalifikował się do etapu gminnego

Weronika Radosz - zakwalifikowała się do etapu powiatowego "Jurajskiego Konkursu z Języka Angielskiego"

Klaudia Stodółkiewicz - zakwalifikowała się do etapu powiatowego "Jurajskiego Konkursu z Języka Angielskiego"

Weronika Radosz - zakwalifikowała się do etapu powiatowego "Jurajskiego Konkursu z Matematyki"

Weronika Radosz - zakwalifikowała się do etapu powiatowego "Jurajskiego Konkursu z Języka Polskiego"

Klaudia Stodółkiewicz - zakwalifikowała się do etapu powiatowego "Jurajskiego Konkursu z Języka Polskiego"

Weronika Radosz - zakwalifikowała się do etapu powiatowego "Jurajskiego Konkursu z Przyrody"

Weronika Radosz - zakwalifikowała się do etapu powiatowego "Jurajskiego Konkursu z Historii"

Klaudia Stodółkiewicz - zakwalifikowała się do etapu powiatowego "Jurajskiego Konkursu z Historii"

Natalia Słabosz - I miejsce w kategorii kl. IV-VI w "Gminnym Konkursie Recytatorskim"

Wiktoria Słabosz - II miejsce w kategorii kl. I-III w "Gminnym Konkursie Recytatorskim"

Kornelia Dysy - wyróżnienie w kategorii przedszkole w "Gminnym Konkursie Recytatorskim"

Anita Sławek - wyróżnienie w kategorii kl. I-III w konkursie plastycznym "Jak chciałabym/chciałbym spędzić wolny czas?"

Marika Tylkowska - I miejsce w kategorii kl. IV-VI w konkursie plastycznym "Jak chciałabym/chciałbym spędzić wolny czas?"

Sylwia Lada - wyróżnienie w kategorii kl. IV-VI w konkursie plastycznym "Jak chciałabym/chciałbym spędzić wolny czas?"

Kacper Tosiek - I miejsce w kategorii kl. I-III w "Gminnym Przeglądzie Kolęd"

Laura Mesjasz - II miejsce w kategorii kl. IV-VI w "Gminnym Przeglądzie Kolęd"

Weronika Radosz - zakwalifikowała się do etapu rejonowego "Wojewódzkiego Konkursu z Języka Polskiego"

Klaudia Stodółkiewicz - zakwalifikowała się do etapu rejonowego "Wojewódzkiego Konkursu z Języka Polskiego"

Weronika Radosz - zakwalifikowała się do etapu rejonowego "Konkursu Biblijnego z Ewangelii Św. Marka"

Klaudia Stodółkiewicz - zakwalifikowała się do etapu rejonowego "Konkursu Biblijnego z Ewangelii Św. Marka"

IV miejsce - eliminacje wojewódzkie (piłka nożna)

III miejsce w "Turnieju o Puchar Donalda Tuska" – eliminacje gminne (piłka nożna)


Rok szkolny 2013/2014

Anna Nocuń - wyróżnienie w "Jurajskim Konkursie Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej" w Niegowie

Laura Mesjasz - wyróżnienie w "Jurajskim Konkursie Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej" w Niegowie

Julia Tosiek - III miejsce w "II Artystycznym Międzygminnym Festiwalu Piosenki Dziecięcej" w Lelowie

Laura Mesjasz - III miejsce w "II Artystycznym Międzygminnym Festiwalu Piosenki Dziecięcej" w Lelowie

Daria Lamch - laureat w "Jurajskim Powiatowym Konkursie z Języka Angielskiego"

Natalia Słabosz - I miejsce w kategorii kl. IV-VI w "Gminnym Konkursie Recytatorskim"

Karolina Magiera - I miejsce w kategorii kl. I-III w "Gminnym Konkursie Recytatorskim"

Wiktoria Słabosz - III miejsce w kategorii kl. I-III w "Gminnym Konkursie Recytatorskim"

Laura Mesjasz - wyróznienie w kategorii kl. IV-VI w "Gminnym Konkursie Recytatorskim"

Konrad Magriera - III miejsce w "Gminnym Konkursie Wiedzy Pożarniczej"

Anna Nocuń - I miejsce w kategorii kl. I-III w "Gminnym Konkursie Kolęd"

Laura Mesjasz - II miejsce w kategorii kl. IV-VI w "Gminnym Konkursie Kolęd"

Julia Tosiek - wyróżnienie w kategorii przedszkole w "Gminnym Konkursie Kolęd"

II miejsce w eliminacjach gminnych w "IV Turnieju Orlika o Puchar Donalda Tuska" w kategorii chłopcy kl. VI-IG

II miejsce w eliminacjach gminnych w "IV Turnieju Orlika o Puchar Donalda Tuska" w kategorii młodzież - dziewczęta starsze

II miejsce w eliminacjach gminnych w "IV Turnieju Orlika o Puchar Donalda Tuska" w kategorii chłopcy młodsi

III miejsce w eliminacjach gminnych w "IV Turnieju Orlika o Puchar Donalda Tuska" w kategorii dziewcząt młodszych


Rok szkolny 2012/2013

Laura Mesjasz - wyróznienie w kategorii kl. I-III w "Jurajskim Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej"

Kamil Skowron - I miejsce w "Gminnym Konkursie Wiedzy Pożarniczej"

Laura Mesjasz - wyróznienie w kategorii kl. I-III w "Gminnym Konkursie Recytatorskim"

Laura Mesjasz - III miejsce w kategorii kl. I-III w "Gminnym Przeglądzie Kolęd"

Anna Nocuń - wyróżnienie w kategorii kl. I-III w "Gminnym Przeglądzie Kolęd"

Julia Tosiek - wyróżnienie w kategorii przedszkole w "Gminnym Przeglądzie Kolęd"






Stronę oglądać najlepiej w rozdzielczości 1024x768